Agencja TravelBrain.pl współorganizatorem 7. Edycji Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły.

Tegoroczna edycja jednego z największych w Polsce festiwali podróżników ma nowego współorganizatora. Agencja TravelBrain.pl dołączyła do Nowohuckiego Centrum Kultury, Onet.pl i Klubu Podróżników Trzy Żywioły i odpowiada za kompleksową obsługę marketingową wydarzenia. Impreza odbędzie się w dniach od 12 do 14 marca 2010 r.


Do obowiązków Agencji należy przygotowanie strategii promocyjnej imprezy, stworzenie serwisu internetowego oraz kompleksowe działania promocyjne w Internecie – w tym pozyskanie mediów patronackich oraz działania PR, a także nowa koncepcja i oprawa graficzna Festiwalu.

Agencja odświeżyła graficznie logo Imprezy, stworzyła też nowy serwis internetowy festiwalu i Klubu Podróżników Trzy  Żywioły, funkcjonujący pod adresem http://3zywioly.pl oraz w portalu Onet.pl pod adresem http://3zywioly.onet.pl.

Tegoroczna edycja Imprezy została poszerzona o nowe atrakcje. Z inicjatywy TravelBrain.pl  zostanie przyznana nagroda publiczności „Czwarty Żywioł” – dla najlepszego pokazu i najlepszego filmu prezentowanego na Imprezie, zaś odbywający się zawsze w pierwszym dniu festiwalowym Nocny Maraton Filmowy zyskał nową nazwę „Trzy Żywioły – Festiwal Filmów Świata”.  Przygotowane zostały też dwa bloki tematyczne (w sobotę i niedzielę) prezentujące nowatorskie sposoby na multimedialne prezentacje z podróży, które idealnie nadają się do pokazania w Internecie – fotokasty i animacje slowmotion.

W ramach akcji promujących Festiwal w Internecie powstał w serwisie Facebook oficjalny profil Festiwalu, pod adresem: http://www.facebook.com/TrzyZywioly. Całość aktywności w serwisach społecznościowych realizowana jest przez TravelBrain.pl

O imprezie:

Festiwal Podróżników Trzy Żywioły odbywa się nieprzerwanie od 2004 roku w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Trzydniowa impreza to ponad 10 godzin emisji najlepszych, nagradzanych na międzynarodowych festiwalach dokumentów filmowych o podróżach, miejscach i kulturach świata oraz dwa dni prezentacji pokazów z różnych rejonów ziemi, przygotowywanych przez polskich podróżników, odkrywców i dziennikarzy. W czasie Festiwalu prezentowane są wystawy zdjęć, biura podróży, wydawnictwa, sklepy prezentują swoją ofertę dla osób podróżujących. Swoje wrażenia i relacje z podróży pokazywali tu m.in. Elżbieta Dzikowska, Ryszard Czajkowski, Jarosław Kret, Beata Pawlikowski, Janusz Kasza, Martyna Wojciechowska, Kinga Baranowska, Ryszard Pawłowski, Romuald Koperski i inni. Imprezę odwiedza ok. 1500 osób.

Pakiet materiałów dla prasy (w tym opisy pokazów i filmów, zdjęcia do druku i na stronę www) http://3zywioly.pl/3zywioly/festiwal-podroznikow/materialy-dla-mediow/

O TravelBrain.pl:

Eksperci współpracujący z Travelbrain.pl tworzyli zręby polskiej turystyki w Internecie, turystycznego ecommerce i rozwiązań społecznościowych. Agencja specjalizuje się w rozwiązaniach interaktywnych dla szeroko pojętego obszaru turystyki, podróżowania, aktywności na świeżym powietrzu (m.in. narciarstwo, rowery, turystyka górska) oraz turystyki biznesowej. Oferuje działania reklamowe, promocyjne, PR oraz produkcję materiałów foto, wideo i tekstowych oraz kompleksowe usługi związane z produkcją i pozycjonowaniem serwisów turystycznych i ecommerce.

Kontakt dla mediów

Piotr Trybalski (TravelBrain.pl)

piotr@travelbrain.pl
+48 791 851 971

Marek Tomalik (Klub Podróżników Trzy Żywioły)

tomalik@australia-przygoda.com
+48 608 419 124

Written by

No Comments Yet.

Leave a Reply