Bezpieczny skipass – pilotażowy program dla narciarzy

Rusiń-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej  jest pierwszą w Polsce stacją narciarską, która wraz z towarzystwem ubezpieczeń AXA uruchamia nowatorską ofertę dla narciarzy: ubezpieczenie w cenie karnetu. Ten pionierski na skalę Polski projekt będzie realizowany od początku ferii zimowych, które w Małopolsce rozpoczęły się 18 stycznia br.


Wraz z akcją rusza konkurs, w którym do wygrania będą bezpłatne, bezpieczne skipassy.

– Każdy, kto wykupi u nas karnet będzie objęty dodatkowym ubezpieczeniem – mówi Rafał Topolski, prezes stacji narciarskiej Rusiń-Ski. – Powinniśmy pamiętać, że nawet najlepsze przygotowanie stoku nie wyeliminuje kontuzji. W sytuacji gdy dojdzie do wypadku na stoku zapewniamy pomoc ratowników TOPR. Opieka medyczna w szpitalu udzielana jest w ramach podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego, pod warunkiem, że poszkodowany płaci składkę zdrowotną. I to wszystko. O dalszy przebieg leczenia poszkodowany najczęściej musi martwić się sam. Naszą intencją jest udzielenie pomocy również podczas procesu dalszego leczenia i rekonwalescencji – dodaje prezes Topolski.

Zastosowane sumy ubezpieczeń mają za zadanie umożliwić refundację przynajmniej części kosztów, na jakie narażeni są poszkodowani w tego typu wypadkach. Dla przykładu zastosowane limity pozwalają na zakup lekarstw, środków pomocniczych, jak np. lekki gips, czy kilku zabiegów rehabilitacyjnych. Przykładowa cena zawiasowego stabilizatora kolana to wydatek rzędu kilkuset złotych.

Wszyscy narciarze są narażeni na ryzyko kontuzji, niezależnie od poziomu umiejętności. Dlatego też chcemy zwrócić uwagę sympatyków białego szaleństwa, że dobre przygotowanie się do aktywnego wypoczynku nie powinno ograniczać się do odpowiedniego sprzętu czy szlifowania umiejętności, ale również powinno się brać pod uwagę ewentualne konsekwencje na jakie się narażamy – zaznacza Michał Modrzewski z firmy brokerskiej RBK&Partners, współtwórca projektu.

Specjalnie dla narciarzy przygotowana została specjalna strona na Facebooku oraz Naszej Klasie. Wystarczy wejść, dołączyć do fanów i już można uczestniczyć w konkursach, w których do wygrania będą bezpieczne skipassy. Aby wejść na stronę wystarczy kliknąć: Bezpieczny Skipass na Facebook.

Za działania promocyjne w sieciach społecznościowych odpowiedzialna jest Agencja Marketingu Interaktywnego TravelBrain.pl

Written by

No Comments Yet.

Leave a Reply