Do Indii i Nepalu z GoPlanet.pl

W serwisie internetowym GoPlanet.pl ruszył konkurs skierowany do wszystkich, którzy z podróży przywieźli – prócz wspomnień – praktyczne informacje na temat odwiedzonych miejsc.

Podróż do Indii i Nepalu to bez wątpienia marzenie wszystkich, którzy lubią odwiedzać miejsca autentyczne, malownicze, związane z oryginalna kulturą i tradycją. Dzisiaj to marzenie mogą spełnić uczestnicy konkursu, zorganizowanego przez portal turystyczny GoPlanet.pl.

konkurs_indie_plakatGłówną wygraną w konkursie jest 18 – dniowa wyprawa do Indii i Nepalu, w czasie której będzie można m.in. zobaczyć ośnieżone szczyty Himalajów, podglądać tygrysy – z grzbietu słonia, poznać romantyczną  historię Taj Mahal, oglądać erotyczne płaskorzeźby Khajuraho, spacerować uliczkami magicznego Katmandu i pływać łodzią po Gangesie w mistycznym Varansi.

Konkurs udostępniony jest w ramach specjalnej aplikacji, dostępnej pod adresem http://konkurs.goplanet.pl

Operatorem wyjazdu do Indii i Nepalu jest Biuro Organizacyjne MK Tramping

„GoPlanet.pl – sprawdzone podróże” to nowy, rekomendacyjny portal dla turystów i podróżników, którzy cenią sobie sprawdzoną wiedzę o atrakcyjnych miejscach, a także rady osób, które wróciły z podróży i mają najświeższe, zweryfikowane  informacje. Serwis pozwala na tworzenie interaktywnych przewodników po krajach i regionach, opartych o lokalne atrakcje i rady dotyczące podróżowania. Każdy użytkownik serwisu może dodawać, oceniać, opiniować odwiedzane miejsca, a także dzielić się własną wiedzą i doświadczeniem, zakładać swoje podróżnicze profile, tworzyć własne mapy podróży i odwiedzanych miejsc, dodawać zdjęcia, tworzyć grupy przyjaciół – w tym tych, z którymi podróżował. Serwis pozwala też na tworzenie wspólnych wyjazdów, w duchu popularnej idei carpooling.

Redaktorem naczelnym serwisu jest Piotr Trybalski, dziennikarz, podróżnik i fotografik, który wcześniej, blisko 10 lat był szefem działu Podróże w portalu Onet.pl; autor licznych publikacji prasowych, organizator wypraw o charakterze ekspedycyjnym.

Właścicielem serwisu jest firma Lab2 S.C.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

TravelBrain.pl – PR&Marketing Interaktywny

Katarzyna Starosta, email: Kasia@travelbrain.pl, tel. +48 880 498 843

ul. Obozowa 50A/15, 30-383 Kraków

www.TravelBrain.pl, kontakt@travelbrain.pl

Written by

No Comments Yet.

Leave a Reply