TravelBrain.pl dla VisitBritain

Agencja TravelBrain.pl podpisała umowę z VisitBritain – brytyjską organizacją zajmującą się promocją Wielkiej Brytanii na świecie.

Od 1 kwietnia 2010, TravelBrain.pl rozpoczęła kompleksową obsługę organizacji VisitBritain w zakresie działań public relations w Polsce. W zakres obowiązków agencji wchodzi m.in.: prowadzenie press roomu, koordynacja wyjazdów dziennikarskich, redakcja informacji prasowych oraz newsletterów. TravelBrain.pl wspiera VisitBritain również w ramach realizacji kampanii B2B, eventów B2C oraz zajmuje się działaniami e-pr ze szczególnym uwzględnieniem aktywności obejmujących internet i social media.

VisitBritain i TravelBrain.pl

————————–
TravelBrain.pl

Firma pr&marketingu interaktywnego specjalizująca się w obszarach: podróże i turystyka. TravelBrain.pl skupia się na prowadzeniu działań PR oraz tworzeniu kompletnych strategii obecności w sieci (od pomysłu po realizację i wdrożenie). Agencja projektuje dedykowane rozwiązania rozszerzające lub ułatwiające prowadzenie biznesu turystyczno  – podróżniczego w Internecie.
Klientami TravelBrain.pl są głównie firmy z branży, biura promocji miast i regionów, biura podróży i firmy specjalizujące się w organizacji wypoczynku kwalifikowanego (narciarstwo, rowery, turystyka górska etc.), producenci i dystrybutorzy sprzętu sportowo – turystycznego.
W ofercie TravelBrain.pl znajdują się m.in.: opracowywanie strategii internetowych dla marki, audyt stron internetowych, analiza SEO stron internetowych i serwisów, akcje marketingowe w wyszukiwarkach, opracowywanie internetowych media planów, działania PR oraz Internet PR, promocja w sieciach społecznościowych, produkcja materiałów foto – wideo – tekst, organizacja wyjazdów prasowych, organizacja eventów internetowych, opracowywanie koncepcji i produkcja serwisów www: turystycznych i e-commerce.  Serwis współpracuje z wydawcami witryn turystycznych, bloggerami i sieciami.

www.TravelBrain.pl

VisitBritain.pl – Brytyjska Organizacja Turystyki

Brytyjska Organizacja Turystyki VisitBritain promuje Wielką Brytanię na 36 rynkach na całym świecie. VisitBritain to poza departamentowy organ publiczny podlegający Ministerstwu Kultury, Mediów i Sportu w Wielkiej Brytanii.  Celem działalności Brytyjskiej Centrali Turystyki jest promocja regionów Wielkiej Brytanii jako atrakcyjnych przez cały rok destynacji turystycznych. Aktywność VisitBritain obejmuje zarówno kampanie marketingowe, jak i stałą współpracę z touroperatorami i biurami podróży, mediami oraz partnerami biznesowymi.
Do 2005 roku promocją Wielkiej Brytanii w Polsce zajmował się ośrodek VisitBritain znajdujący się w Berlinie. Od 2007 roku Polska, Czechy oraz Węgry tworzą rynek Europy Centralnej, który koordynowany jest przez Central Europe Managera w Budapeszcie.  W styczniu 2008 Brytyjska Centrala Turystyki VisitBritain otworzyła przedstawicielstwo w Warszawie, które reprezentowane jest przez Joannę Sosnowską odpowiedzialną za marketing oraz kontakty z mediami    i branżą turystyczną oraz przez Michała Niewiadomskiego odpowiedzialnego za działania on-line.

www.visitbritain.org
www.visitbritain.pl

Written by

No Comments Yet.

Leave a Reply