Firma

W pigułce: Realizujemy kompleksowe działania z zakresu PR, marketingu, promocji dla firm. Organizujemy wydarzenia festiwalowe, zajmujemy się markami na platformie Facebook, opracowujemy strategie promocyjne dla miast i regionów, kreujemy nowe produkty turystyczne.Tworzymy serwisy internetowe, druki, reportaże TV. Szkolimy branżę turystyczną z eMarketingu i PR.

Travelbrain.pl to ludzie, których łączą dwie pasje – podróżowanie i Internet. Jesteśmy czynnymi beneficjentami tego co niesie za sobą korzystanie z usług turystycznych firm, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, regionów i ośrodków turystycznych. Oznacza to, że znamy zarówno plusy jak i minusy turystyki i podróżowania.

Od 14 lat rozwijamy turystykę online. Eksperci współpracujący z Travelbrain.pl tworzyli zręby polskiej turystyki w Internecie, turystycznego ecommerce i rozwiązań społecznościowych. Sami na co dzień korzystamy z systemów rezerwacyjnych, szukamy informacji o atrakcjach miejsc, kupujemy bilety czy wycieczki.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach interaktywnych dla szeroko pojętego obszaru turystyki, podróżowania, aktywności na świeżym powietrzu (m.in. narciarstwo, rowery, turystyka górska) oraz turystyki biznesowej. Szeroka wiedza i duże doświadczenie pozwalają nam spojrzeć na potrzeby klientów zarówno w zakresie tworzenia kompletnych strategii obecności w sieci (od pomysłu po jego realizacje i wdrożenie) jak i detalicznych rozwiązań, rozszerzających bądź ułatwiających prowadzenie biznesu turystycznego w sieci.

Oferujemy działania reklamowe, promocyjne, PR jak i produkcję materiałów foto, wideo i tekstowych oraz kompleksowe usługi związane z produkcją i pozycjonowaniem serwisów turystycznych i ecommerce. Prowadzimy fanpage na platformie Facebook.

Współpracujemy z wydawcami witryn turystycznych, bloggerami i sieciami społecznościowymi.

Zapraszamy do współpracy,

W imieniu Travelbrain.pl

Piotr Trybalski

Rekomendacje

    TravelBrain opracowała strategię rozwoju produktu turystycznego "Stary Sącz i Lewocza - karpackie miasteczka z klimatem". Zadanie zostało zrealizowane profesjonalnie i terminowo. Polecamy TravelBrain.pl jako sprawdzonego partnera.

    Jacek Lelek, Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Ziem Górskich

    Agencja TravelBrain była odpowiedzialna za stworzenie koncepcji marketingowej produktu turystycznego obszaru Trójstyku Polska - Czechy - Słowacja - zarówno za część merytoryczną jak i opracowanie kompletnego systemu wizualizacji. Z powierzonego zadania agencja wywiązała się bez zastrzeżeń i w terminie. Doceniając szeroką wiedzę Agencji w zakresie realizacji projektów marketingowych z obszaru turystyki nie wykluczamy dalszej współpracy.

    dr Dariusz Kostyrka, Dyrektor Działu Doradztwa Biznesowego Collect Consulting Sp. z .o.o.