Team

Piotr Trybalski - TravelBrain.plPiotr Trybalski –   właściciel TravelBrain.pl

Specjalista od PR i internet marketing. W Internecie od ponad 14 lat. Blisko 10 lat tworzył strategię turystyczno – podróżniczej twarzy portalu Onet.pl – najpopularniejszego, polskiego serwisu turystycznego Podroze.onet.pl, gdzie był odpowiedzialny za kompletną strategię wydawniczą, promocyjną, reklamową i ecommerce. Jest współtwórcą jednej z największych w Polsce imprez podróżniczych – „Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły”. Jako Dyrektor działu On-line rozwijał serwisy społecznościowe dla Wydawnictwa Edipresse.

W międzyczasie czynnie działał na rynku wydawniczym, opublikował kilkadziesiąt tekstów i zdjęć, traktujących o podróżach i turystyce m.in. w „Polityce”, „Gazecie Wyborczej”, „Przekroju”, „Vivie”, „Magazynie Podróże”, „National Geographic”, „Wprost”, „Poznaj Świat”. Jest współautorem przewodnika „Podróże z adrenaliną” i autorem serwisu FotografwPodrozy.pl. Prowadzi serwis dla narciarzy SkiPanorama.pl i GoPlanet.pl.  Zorganizował kilka wypraw o charakterze ekspedycyjnym m.in. do Wenezueli, na Madagaskar, po Australii i do Nepalu. W ramach Fundacji Imago Mundi organizował alternatywny projekt promocji Małopolski “Małopolska. Fotografie. To niczego nie wyjaśnia”
Prywatnie kocha podróże, nurkowanie, fotografie, dobry reportaż i dokument filmowy

Anna Brusewicz – social media specialist

W TravelBrain.pl odpowiada za social media – przede wszystkim za zarządzanie fanpage klientów agencji, realizacje działań promocyjnych w portalach społecznościowych oraz prowadzenie serwisów kontentowych.

 

 

Beata Marciniak – event manager

Doświadczenie zdobywała jako koordynator licznych festiwali filmowych, m.in: wrocławskiej repliki PLANETE DOC FILM FESTIVAL, Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN. W TravelBrain.pl odpowiedzialna jest za koordynacje prac przy wydarzeniach festiwalowych (Festiwal Podróżników Trzy Żywioły, Trzy Żywioły – Festiwal Filmów Świata).

 

 

Jaroslaw Palczynski.Jarosław Palczyński – dyrektor artystyczny

Od blisko 15 lat zajmuje się grafiką komputerową na potrzeby rozwiązań internetowych i prezentacji multimedialnych. Doświadczenie zdobywał pracując dla portalu Onet.pl, agencji WebService i Nethouse. Realizował zarówno stricte komercyjne projekty reklamowe jak i kreacje na potrzeby złożonych systemów intranetowych i portali tematycznych. Spośród ponad stu kreacji zrealizował szereg kampanii i serwisów dla Ery, Tak-Tak’a, Warner Bros., Austria.Info, VisitBritain.

W Agencji odpowiedzialny jest za kreację i poziom artystyczny przygotowywanych prac.

Prywatnie wielbiciel dobrej muzyki i sportu.